Povídání o pejskovi a kočičce

Povídání o tom, jak pejsek a kočička myli podlahu, jak pekli dort nebo o tom, jak si pejsek roztrhl kalhoty a kočička mu je zašila dešťovkou, si čítávali už prarodiče dnešních dětí.

3 klauni povídají příběh Pejska a kočičky netradičním způsobem, který dětské publikum nadšeně přijímá. Princip divadla na divadle, zejména v pojetí klaunů, je vděčným způsobem zpracování pro širokou diváckou obec a umožňuje dětem spoluvytvářet příběh, který se před nimi odehrává.

Všechny příběhy pejska a kočičky se hrají s loutkami i bez loutek a vždy za přispění dětského diváka.

Délka představení: 45-50 minut. Hraje se bez přestávky.

image

Informace

Fotografie z představení

Diskuze / Recenze
20.12.2016 18:56
učitelé 1.-3. tříd 2.ZŠ J. A. Komenského Milevsko
Reagovat
Dne 13.12. 2016 se žáci 1.-3. tříd zúčastnili vašeho představení Povídání o pejskovi a kočičce. Divadlo se nám všem moc líbilo,žáci se i aktivně podíleli na jeho průběhu a byli vtaženi do děje. Pro tuto věkovou skupinu nám divadlo přišlo vhodné a přínosné.
26.11.2015 06:39
Předškolní klub Sokolov
Reagovat
Krásný den do divadla SemTamFór, 10.11. jsme s dětmi navštívili Vaše divadelní představení Povídání o pejskovi a kočičce, v MDK Sokolov. Děti byly z představení nadšené a dlouho o něm povídaly

Tři děti pejska s kočičkou a zlým psem nakreslily. Chtěly obrázky pejskovi s kočičkou poslat, tak jsem se s nimi domluvila, že to udělám elektronicky :-)

Pokud se hodně soustředíte, zjistíte, že na černém papíře je opravdu kočička i pejsek. Chlapec chtěl kreslit na černý papír, aby mohl na kočičku použít bílou pastelku a usoudil, že pejsek je červenou barvou také dostatečně vidět :-)

Přejeme všem hercům a celému divadlu spoustu spokojených diváků.

 

(https://www.facebook.com/divadlosemtamfor/posts/1670198149931943)
20.11.2013 18:56
Maják Bojkovice
Reagovat
Divadlo SemTamFór zavítalo ze Slavičína na Maják již podruhé a znovu potvrdilo svou vynikající úroveň. Tři klauni vyprávěli příběhy Pejska a kočičky na motivy knihy J. Čapka netradičním způsobem, který dětské publikum, ale i dospěláky očividně bavil. Nápadité kulisy a skvělé výkony opět nenechali nikoho na pochybách, že divadlo SemTamFór nikdy nezklame a stojí za to, jej vždy navštívit. Těšíme se proto na jejich další představení! Dramatizace P. Vaněk, režie J. Julínek.