Pověsti pro štěstí

I v dnešní přetechnizované době, kdy je nejčastějším společníkem počítač, se mohou dít věci neuvěřitelné a žádná hra nemůže nahradit zážitek ze skutečného setkání s praotcem Čechem, vojvodou Krokem, třemi sestrami (Libuší, Kazi, Tetou) a ostatními postavami českých dějin.

 

Podmínky představení a další informace poskytnou pracovníci naší produkce na mailu produkce@semtamfor.cz

image

Informace

Autor
Luděk Horký
Hrají
Aneta a další
Kuba a další
Míša a další
Tomáš a další
Technika
Jan Julínek
Jarek Durďák
Režie
Úprava
Jan Julínek
Miroslav Ondra

Fotografie z představení

Videa z představení

Diskuze / Recenze
13.03.2019 04:25
CarrieKa
Reagovat
Carrie Underwood is my favourite US contry singer. She is young, beautiful and charming woman in her 30s. Her voice takes me away from all issues of this world so I start enjoy my life and listen songs created by her voice. Now the singer is on a Cry Pretty 360 Tour started in May of 2019. The concerts scheduled for the whole 2019, up to the 31st of October. Tickets are available for all men and women with different income. If you are a country music lover as me, then you must visit at least one Carrie's concert. All tour dates are available at the Carrie Underwood tour Indianapolis. Visit the website and make yourself familiar with all Carrie Underwood concerts in 2019!
05.02.2019 01:26
KimerKa
Reagovat
Interested in hardrock? How about Kiss band? They are on a tour in 2019 all across the US. Visit KISS Concert 2019 Omaha to know more about KISS tickets in 2019.
20.01.2019 20:55
EJsKa
Reagovat
In 2019 there are lot of films are going to be released. Obviously, there are Avengers part 2, new Star Wars Episode 9 and many others. These are movies that every kid wants to see, but sometimes you can miss it.It is where apps come in handy you can watch a movies for free. Btw, looking for the best app to watch free movies on your Android phone? Then your should check Showbox Application. This is the most famous app today that has a big library of shows and movies. This app is also available for Mac users. But your need to download it first to enjoy free tv-shows Showbox app on PC
18.10.2018 08:41
Milena Syrovátková
Reagovat
Zcela zaplněné hlediště Vrchlického divadla v Lounech tleskalo 16. 10. 2018 Vašemu představení Pověsti pro štěstí. Děti nadšené (snad si i něco zapamatují), učitelé nadšení, moc děkujeme a můj obdiv za neskutečné nasazení, se kterým dokážete sehrát i dopolední dvoják.
29.06.2017 11:53
Zdeňka Šimíčková třídní učitelka ZŠ a MŠ Frýdek - Místek, Lískovec
Reagovat
Dobrý den,
posílám ohlasy našich žáků.

Bylo to super, nejvíce se mi líbily Pověsti pro štěstí, Dívčí válka byla vtipná, ale i zajímavá. Kajka Válková

Divadlo se mi nejvíce líbilo a chtěla bych , aby se to zopakovalo. Natálie Krahulíková

Divadlo se mi moc a moc líbilo, nejvíce Dívčí válka. Eliška Burkacká

Bylo to super, nejvíc se mi líbila Dívčí válka a jak jste se nás ptali na pokračování. Lucie Morongová
12.05.2017 18:42
Mgr. Dana Krátká - ředitelka školy ZŠ Lanškroun
Reagovat
Pověsti pro štěstí – super, vyučující hodnotili jako jedno z nejlepších, které zhlédli za poslední roky.

O představení jsem si dnes povídala se sedmáky (podle mě nejproblematičtější věkovou skupinou)a výsledek? Byli nadšení (herecké obsazení, aktualizace, modernizace…)a pokud nám nabídnete další představení, prý půjdou rádi.
14.11.2016 18:18
Kateřina Kořanová zástupkyně ředitele ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice
Reagovat
Dobrý den,
Děkujeme Vám za krásná divadelní představení pro žáky naší školy ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice..

Všechny vyučující se shodly na tom, že herci hráli s obrovským nasazením, bavilo je to, a tím pádem to bavilo i děti. Děti byly nadšené, „ohýbaly se smíchy v pase“ napříč ročníky. Pověsti pro štěstí byly vhodné i pro druháky i pro šesťáky.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
18.11.2015 18:20
Jana Havlová a děti ZŠ Chrastava
Reagovat
Vážení, moc děkujeme za velmi zdařilý pořad. Jednoduchá scéna - divák se tak plně mohl soustředit na práci herců. Propojení současnosti s minulostí - počítač, videohra + děj pověstí.

Zajímavé zpracování i výkon herců upoutaly všechny diváky. Nenašel se ani jeden, kterému by se pořad nelíbil. I dospěláci byli spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Budete-li pro nás mít další pořad, prosím ozvěte se, rádi Vás uvidíme.
14.10.2015 18:23
Lenka Nerglová, ZŠ A. Baráka Lovosice
Reagovat
Vaše představení se nám velice líbilo. Děti byly nadšené, ptaly se, kdy půjdeme na Vaše divadlo znovu. Téma představení se nám obsahově velice hodilo do hodin literatury a prvouky, kde jsme se zrovna české pověsti probíraly.

Děti se díky Vaší inscenaci humornou formou seznámily s daným tématem.

Pokud zase někdy zavítáte do Lovosic, rádi Vaše představení navštívíme.
19.05.2015 17:59
ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří
Reagovat
Dobrý den, dnešní den shlédly děti I. stupně naší školy přestavení Pověsti pro štěstí. Vrátily se s nadšením, velice se jim i pedagogům líbilo.

Tímto bych vám chtěla poděkovat za pěkně připravený program.